Impresjonizm, czyli plenery i farby w tubce | nowy film na kanale


Pewnie część z was już wie, że ostatnio założyłam kanał na Youtube, w którym opowiadam o sztuce. Nazywa się tak samo Sztuki Nigdy Nie Za Wiele Jest to świeża sprawa, więc póki co możecie obejrzeć tylko dwa filmy.

Dlaczego w ogóle postanowiłam założyć ten kanał? Nie był to nowy pomysł. W zasadzie jeszcze zanim zaczęłam pisać bloga, myślałam o kanale na Youtube. Wtedy jeszcze nie miałam ani sprzętu ani odwagi, żeby to zrobić. Kilka lat pisania i udzielania się w social mediach - również nagrywanie okazjonalnych vlogów na Instastory - dały mi dużo pewności siebie i motywacji.

Kanał prowadzimy razem z Michałem, więc ja piszę scenariusze i mówię, a Michał nagrywa i montuje. Może w przyszłości razem wystąpimy przed kamerą. Chcielibyśmy, żeby każdy film był coraz lepszy.

"Impresjonizm, czyli plenery i farby w tubce" to odcinek, który w całości jest poświęcony kierunkowi w sztuce, jakim jest impresjonizm. Osobiście bardzo go lubię, choć niektórzy zarzucają mu zbytnią "estetyzację". Jeśli jesteście zainteresowani tematem - zapraszam do obejrzenia filmu!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Sztuki Nigdy Nie Za Wiele , Blogger