Filmy o sztuce na HBO GO


Cześć! "Filmy o sztuce na HBO" to mój drugi wpis z tej serii. W pierwszym polecałam Filmy i seriale o sztuce na Netflixie. I muszę przyznać, że na Netflixie jest ich zdecydowanie więcej. Dziś jednak przyszedł czas na HBO GO i mam dla Was 4 fantastyczne propozycje.

Platformy streamingowe stają się coraz bardziej popularne, w związku z czym wiele osób z nich korzysta. W tym ja! Dlatego postanowiłam stworzyć listę filmów o sztuce, które możecie na tych platformach obejrzeć. Dlaczego tylko Netflix i HBO GO? Odpowiedź jest prosta - bo ja korzystam z tych dwóch platform.

Muszę Was jednak ostrzec. Platformy mają to do siebie, że wykupują licencje na określony czas. To znaczy, że moje filmowe propozycje mogą za jakiś czas nie być już dostępne. Ale spokojnie, będę to kontrolować i w miarę możliwości uaktualniać obie listy, zarówno Netflixa, jak i HBO GO.
Okej, zaczynamy!


1. Frida


Na początek film - klasyk, który z pewnością większość z Was już widziała. Frida to film biograficzny z 2002 roku, opowiadający historię jednej z najsłynniejszych artystek na świecie. Powstał na podstawie książki Hayden Herrery, która stała się światowym bestsellerem. Film jest naprawdę dobry, zresztą potwierdzeniem moich słów mogą być liczne nominacje i nagrody, które zdobył. W tym dwa Oscary za muzykę i charakteryzację.2. Powidoki


Ostatni film Andrzeja Wajdy opowiada historię Władysława Strzemińskiego, który był jednym z najważniejszych artystów dwudziestolecia międzywojennego. Film nie jest zbyt dobry i jest to raczej jeden z gorszych filmów reżysera. Jednak mimo to, warto go obejrzeć ze względu na sylwetkę Władysława Strzemińskiego, środowisko artystyczne tego okresu, tło historyczne i biografię artysty.3. Ruben Brandt. Kolekcjoner


Film opowiada historię słynnego psychoterapeuty dręczonego przez koszmary. Jest to animacja, która ocieka sztuką. Wcześniej wydawało mi się, że to BoJack Horseman (o którym też pisałam tutaj na blogu) tak często odwołuje się do sztuki. Ruben Brand. Kolekcjoner chyba kilkukrotnie go pobił. Nie ma kadru, w którym by tej sztuki nie było - aluzje malarskie, architektura, postacie , miejsca i można by tak wymienić w nieskończoność. Zobaczcie sami to przekonacie się, o czym mówię.4. X&Y


Na koniec mam dla Was alternatywną propozycję filmową. X&Y to film, ale jednocześnie projekt artystyczny, poruszającym takie tematy, jak tożsamość i płeć kulturowa. Twórczynią filmu jest szwedzka reżyserka i artystka wizualna - Anna Odell. Jest to film skandynawski, będący połączeniem teatru, reality show i performersu.


I to już wszystko! Szkoda, że propozycje się tylko cztery. Mam nadzieję, że z czasem HBO GO wprowadzi na swoją platformę więcej filmów o sztuce i wtedy będę mogła je tutaj dodać.

1 komentarz:

 1. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

  Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

    Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

    Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
     Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

     Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
  ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
  ▪️Hakowanie komputera ✅
  ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
  ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
  ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
  ▪️Unikanie oszustów✅
  ▪️ Wykrywanie włamań ✅
  ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
  ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
  I wiele więcej......


  Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
  pythonaxhacks@gmail.com
  pythonaxservices@gmail.com

    PYTHONAX.
  2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Sztuki Nigdy Nie Za Wiele , Blogger